Kariéra

ESA patří mezi nejvýznamnější logistické společnosti v ČR a na Slovensku,  otevřela pobočky také v Polsku a Maďarsku, ale své služby nabízí pro celou Evropu. Logistický servis, který je hlavní nabídkou zahrnuje především dopravu a spedici, skladování, balení a úprava zboží, outsourcing obsluhy skladů, celní deklaraci a provozování distribučních systémů s cílem své služby zákazníkům poskytovat komplexně např. formou produktu GREEN 3PL.

 ESA klade mimořádný důraz na ochranu přírody a svou práci vykonává tak, aby co nejvíce zmenšila negativní účinky na životní prostředí.

ESA pečlivě dbá o zdraví svých zaměstnanců zabezpečením dodržování veškerých platných právních předpisů a norem z oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s cílem identifikovat a minimalizovat veškerá rizika.

Mezi základní priority společnosti ESA patří péče o své zaměstnance. Je důležité zaměřit se na to nejcennější, co firma má – lidé,  kteří v organizaci pracují a jsou spokojení, přispívají tak individuálně i kolektivně k dosažení cílů organizace. V současnosti zde pracuje více než 1500 profesionálů.

Kontakt na personální oddělení:

Bezplatná linka 800 266 660
pers@esa.cz

 

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" souhlasím se spravováním a zpracováním těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů a Obecným nařízením EU č. 2016/679, o ochraně osobních údajů,   za účelem získání zaměstnání, a to po dobu maximálně 6 měsíců od jejich poskytnutí. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci. Tento souhlas v průběhu 6ti měsíců kdykoliv odvolat, a to písemnou informací na kontaktní adresy pracovníků personálního oddělení.

Formulář pro zájemce o pozici

Jméno:

Příjmení*:

Email*:

Telefon:

CV:

Text vzkazu*:

* Takto označená pole je nutné vyplnit.


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019