Jak vybíráme toho ,,pravého“?

1. PŘEDVÝBĚR: analýza dokumentů od uchazečů – ŽIVOTOPIS

 • Na základě životopisu, případně jiného dokumentu, který je požadován na dané pracovní místo, vybereme relevantní kandidáty pro 1. kolo přijímacího řízení - osobní pohovor.
 • Na tomto předvýběru pracují naši HR specialisté spolu s budoucími přímými nadřízenými.

2. POHOVOR - 1. kolo výběrového řízení
Individuální pohovor probíhá zejména v Kladně, eventuálně v dalších lokalitách, kde působíme, a to většinou za účasti HR specialisty a budoucího přímého nadřízeného. A z čeho se pohovor skládá?

 • Strukturovaný rozhovor zaměřený především na Vaše dosavadní pracovní zkušenosti a ověřitelné kompetence.    
 • V průběhu pohovoru zjišťujeme, co Vás motivuje pracovat v naší společnosti, jaké máte odborné a praktické zkušenosti a též osobnostní předpoklady pro konkrétní pracovní pozici, případně i pro jiná pracovní místa.
 • Dozvíte se informace o naší společnosti, daném pracovním místě, našem očekávání a zároveň Vám poskytneme dostatečný prostor na Vaše dotazy.
 • V závislosti na konkrétní volnou pozici Vám můžeme dát psychodiagnostický či odborný test, popřípadě můžeme zjišťovat Vaší úroveň znalosti cizího jazyka.

3. VYHODNOCENÍ 1. kola výběrového řízení

 • Po 1. kole se HR specialista s budoucím přímým nadřízeným dohodnou na užším výběru kandidátů, kteří postoupí do druhého kola přijímacího řízení (pokud je to nutné). Ti, kteří nepostoupí, jsou o výsledku informováni v nejkratší možné době.
 • Výsledkem osobního pohovoru je identifikace nejvhodnějšího kandidáta pro dané pracovní místo a vytvoření nabídky odpovídající oboustranným představám.

4. POKUD SI VÁS VYBEREME

 • Personální oddělení Vás kontaktuje s pracovní nabídkou. I zde budete mít prostor pro další dotazy na zvážení, zda i pro Vás je ESA tou správnou volbou.

5. POKUD SI I VY VYBERETE NÁS

 • V případě vzájemného souhlasu s podmínkami pracovní nabídky dojednáme termín nástupu, podpis pracovní smlouvy a všech souvisejících dokumentů.
 • Budeme se na Vás těšit a začneme připravovat Vaši adaptaci do ESA.

Co se stane s Vašimi údaji, pokud k nám nenastoupíte?
Pokud jste nebyli na pozici vybráni či jste přehodnotili svůj zájem o pracovní místo, jste vedeni, pokud si nevyžádáte jinak, v naší databázi uchazečů maximálně po dobu 6 měsíců. Můžeme Vás oslovit, pokud se v této době objeví pracovní pozice odpovídající Vaší kvalifikaci. Poté vaše údaje, s ohledem na ochranu osobních údajů, vymažeme/skartujeme.

Chcete nás kontaktovat? Potřebujete se zeptat?
Zde jsou možnosti jak se s námi spojit:

 • Bezplatná linka: +420 800 266 660
 • Kontaktní e-mail: pers@esa.cz
 • Nebo vyplňte formulář níže a my budeme kontaktovat Vás

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se spravováním a zpracováním těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů a Obecným nařízením EU č. 2016/679, o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání, a to po dobu maximálně 6 měsíců od jejich poskytnutí. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci. Tento souhlas lze v průběhu 6ti měsíců kdykoliv odvolat, a to písemnou informací na kontaktní adresy pracovníků personálního oddělení. V případě odvolání budou údaje vymazány do 30ti kalendářních dnů.

Formulář pro zájemce o pozici

Jméno:

Příjmení*:

Email*:

Telefon:

CV:

Text vzkazu*:

* Takto označená pole je nutné vyplnit.


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018