Studenti a absolventi

Nastartujte svoji kariéru spoluprací s jedním s leaderů v oboru

Naším cílem je být i nadále jedním z leaderů logistického trhu a víme, že tohoto cíle můžeme dosáhnout jedině prostřednictvím talentovaných a motivovaných zaměstnanců. Zároveň věříme, že spolupráce s mladými talenty i školami může být přínosná pro obě strany. Proto Vám nabízíme řadu aktivit a forem spolupráce, díky nimž máte možnost se přímo setkat s praxí, a které mohou být výborným základem pro Váš profesní i osobní rozvoj.

Studenti:

Brigády a pracovní stáže:

Studentům vysokých škol, kteří zvažují budoucí uplatnění v logistice, nabízíme možnost ověřit si teoretické znalosti v praxi. Touto formou získáte již během studia nezanedbatelné pracovní a odborné zkušenosti, které mohou vyústit v další spolupráci po ukončení vysoké školy. 

 

Spolupráce na diplomové či bakalářské práci:

Studentům vysokých škol nabízíme možnost spolupracovat na jejich bakalářské či diplomové práci. Rádi Vám poskytneme odborné konzultace, data i informace z praxe a na oplátku se inspirujeme Vašimi výstupy a nápady.

Spolupráce se školami

Aktivně spolupracujeme jak s odbornými učilišti, tak se středními a vysokými školami. A to nejen formou sdílení pracovních příležitostí vhodných pro studenty a absolventy, ale například i realizací exkurzí v našem provozu či odborných přednášek pro studenty.

Jak se s námi spojit?

Jste-li studentem odborného učiliště nebo střední školy zaměřené na dopravu a logistiku, či vysoké školy relevantního odborného zaměření a máte-li zájem o některou z výše zmíněných forem spolupráce, neváhejte nás kontaktovat. Zašlete, prosím, e-mailem stručnou žádost spolu s Vaším životopisem na adresu pers@esa.cz.

Pracovníci HR oddělení vaši žádost posoudí, prokonzultují možnosti s patřičným oddělením a spojí se s vámi zpět.

Nabídku brigád a pozic na zkrácený úvazek můžete najít na našich kariérních stránkách zde.

Absolventi:

Pozice vhodné pro absolventy:

ESA podporuje zaměstnávání absolventů. Pravidelně vypisujeme pozice vhodné pro absolventy a juniory, na kterých můžete využít veškeré znalosti získané v rámci studia. Je nám jasné, že počáteční kroky v prvním zaměstnání nejsou vždy úplně snadné, proto všichni zaměstnanci na těchto pozicích prochází důkladně naplánovaným adaptačním programem a úvodní měsíce zvládají s pomocí některého ze zkušenějších kolegů.

Jste-li absolventem vysoké školy a máte zájem stát se součástí našeho týmu, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Jednou z možností je zareagovat na konkrétní pracovní pozici uveřejněnou na našich kariérních stránkách zde.

Pokud jste nenašli pozici, která by odpovídala Vašim zkušenostem či zaměření, můžete nám poslat své CV spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu  pers@esa.cz.

Trainee pozice:

ESA nabízí atraktivní trainee programy v různých útvarech napříč celou firmou. Na těchto pozicích projdete „kolečkem“ v rámci rozličných oddělení, abyste získali co nejvíce informací a širší profesní perspektivu. Dostanete možnost přispět novými, neotřelými nápady a nasměrovat svou kariéru směrem, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Máte-li zájem o trainee pozici v ESA, zašlete, prosím, svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu  pers@esa.cz.

Informace pro uchazeče o zaměstnání   (pdf)

Formulář pro zájemce o pozici

Jméno:

Příjmení*:

Email*:

Telefon:

CV:

Text vzkazu*:

* Takto označená pole je nutné vyplnit.


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019