Zaměstnavatel

ESA významně dbá na kulturu prostředí společnosti tvořenou zaměstnanci. Preferuje poctivost, zodopovědnost a vůli se zlepšovat. Zaměstnanci ESA jsou partnery a jeden bez druhého nemohou fungovat.

Důležitou součástí rozvoje pracovníků ESA je následné vzdělávání uvnitř společnosti s cílem neustále zvyšovat vědomosti a znalosti pracovníků v jejich oboru.

 

Obecné hodnoty firemní kultury:

  • Mluv otevřeně a dodržuj své slovo.
  • Přinášej nápady, zlepšuj, inovuj. Omyly při hledání nových postupů jsou tolerovány.
  • Spolupracuj s kolegy.
  • Tvé pracoviště je Tvou vizitkou.
  • Každým svým činem reprezentuješ společnost. ESA  je taková, jaký jsi Ty!

 

Rada na závěr od zaměstnanců ESY:

Pamatujte na základní pravidlo výkonu. Výkon ovlivňují tři věci: chtění, znalosti – dovednosti a podmínky k práci. Nejdůležitější je chtění. Protože kdo chce a neumí, naučí se. Kdo chce a nemá podmínky, vyjedná si je. Ale kdo má podmínky, umí a nechce se mu, ten má problém.

Všem potenciální zájemcům o práci ve společnosti ESA s.r.o. přejeme touhu něco dokázat, nevzdat to při prvních obtížích, hledat řešení a spolupráci.

Bezplatná linka: 800 266 660
pers@esa.cz

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se spravováním a zpracováním těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů a Obecným nařízením EU č. 2016/679, o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání, a to po dobu maximálně 6 měsíců od jejich poskytnutí. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci. Tento souhlas lze v průběhu 6ti měsíců kdykoliv odvolat, a to písemnou informací na kontaktní adresy pracovníků personálního oddělení. V případě odvolání budou údaje vymazány do 30ti kalendářních dnů.

 

Formulář pro zájemce o pozici

Jméno:

Příjmení*:

Email*:

Telefon:

CV:

Text vzkazu*:

* Takto označená pole je nutné vyplnit.


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018