O nás

POSLÁNÍ

Efektivní a špičkově provedená logistická služba je nástrojem naší expanze. Vytváří vysokou přidanou hodnotu, která zaručuje nadprůměrnou motivaci a růst našich úspěšných a schopných lidí, generuje zdroje na inovace, na rozvoj technologií a procesů, což umožňuje budovat dlouhodobě vztahy se zákazníky a dosahovat jejich plné spokojenosti.
 

PŘIDANÁ HODNOTA

Děláme efektivní logistiku, přebíráme odpovědnost za komplexní logistická řešení, pracujeme s ohledem na životní prostředí a naše vztahy se zákazníky jsou nadstandardní.
 

 NAŠI LIDÉ

Filosofie: „Naši lidé tvoří jeden společně kooperující tým s vědomím závislosti a odpovědnosti jeden ke druhému, nesoucí společnou odpovědnost za efektivitu i kvalitu služby a pracují tak, že jsou hrdí na výsledek své práce.“

  • Chceme pokračovat ve vzdělávání našich lidí s cílem vytvořit systém ve vzdělávání a růstu.
  • Chováme se k našim lidem tak, jak chceme, aby se chovali k našim nejdůležitějším TOP klientům.
  • Aktuálním tématem je sladit zájmy společnosti a spolupracovníků, tím zvýšit spokojenost lidí a následně motivací a týmovou spolupráci.
  • Je třeba dosáhnout přijetí rolí / akceptace odpovědnosti za růst a budoucnost dané profese, činnosti či útvaru/.

Pravidlo: Naši kompetentní a motivovaní lidé vytvářejí vysokou přidanou hodnotu, o kterou se s nimi dělíme v nadprůměrné hmotné motivaci.
 


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019