Green 3PL

Logistické odvětví, tak jako mnoho jiných, se neustále zdokonaluje a vyvíjí s cílem poskytnout zákazníkům služby, které přesně vystihnou podstatu jejich potřeb. Tak jak se nároky a požadavky zákazníku zvyšují, reaguje na ně i nabídka rozsahu a komplexnosti logistických služeb. Společnost ESA je jedním z významných poskytovatelů těchto služeb a pro své zákazníky neustále vyvíjí nové logistické procesy a řešení s cílem optimálního a spolehlivého zabezpečení stávajících i nových požadavků trhu.

Jedním z nových produktů, které ESA realizuje pro své klienty, je komplexní logistická služba GREEN 3PL, jejímž cílem je nejen splnit požadavek zákazníka na kompletní zajištění logistických operací při garanci spolehlivého zabezpečení všech potřeb zákazníka v této oblasti, ale i chovat se s maximální mírou ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Základem logistické služby GREEN 3PL je produktové řešení 3PL /Third-Party Logistics/. Jedná se o vyspělý logistický systém založený na velmi úzkých vzájemných vztazích s klientem, důvěře a spolupráci. Mezi její základní logistické části patří: 

  • Zabezpečení materiálového toku zboží od dodavatele, přes řízení skladu až po dodání zboží koncovým zákazníkům.
  • Informační tok spojený s tokem materiálu s důrazem na adresnost a dohledatelnost v on-line prostředí.
  • Optimalizace komplexního dodavatelsko-odběratelského řetězce jedním partnerem s využitím synergií portfolia poskytovaných služeb.
  • Partnerský vztah s jedním dodavatelem logistických služeb umožňující společný růst zakázky.

Služba GREEN 3PL má mimo svůj logistický obsah také další důležitý aspekt, který je vyjádřen slovem GREEN v jejím názvu. Společnost ESA je držitelem certifikátu ISO 14001 a navíc definovala svoji politiku ochrany životního prostředí a takto zaručuje, že veškeré operace spojené s poskytováním služby GREEN 3PL jsou prováděny vždy s ohledem na optimální ekologická řešení. Tato řešení jsou koncipována tak, aby nezvyšovala cenu služby, ale environmentálních cílů je dosahováno důsledným uplatňováním zavedených pravidel - především přesvědčením a kázní pracovníků a inovací systémů a procesů.

Zásadní výhodou pro uživatele služby GREEN 3PL je možnost věnovat se svému klíčovému výrobnímu nebo obchodnímu procesu plnou silou a logistické servisní činnosti včetně jejich optimalizací a aplikací nových technologií i know how svěří do rukou odborníků – společnosti ESA Navíc si každý klient ESA může být vědom toho, že ESA je společnost, pro kterou environmentální chování je jednou ze základních priorit.

 

 


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019