Profil společnosti

Skupina ESA je jednou z předních logistických společností se zastoupením ve 4 státech střední Evropy (CZ, SK, PL, HU). V současné době zde pracuje asi 1500 zaměstnanců.
Strategickým partnerem se na přelomu 2007/08 stal japonský lídr v dopravě a logistických službách Hitachi Transport System, Ltd. (HTS), která svým zákazníkům zajišťuje službu 3PL po celém světě.

ESA se zaměřuje na poskytování komplexních logistických řešení s maximální mírou ohleduplnosti k životnímu prostředí. V roce 2010 byl zaveden logistický produkt „Green 3PL solutions“, který spojuje komplexní logistiku s enviromentálním chováním a zodpovědností.
ESA též zajišťuje jednotlivé logistické služby, jejíž hlavní pilíře jsou dopravní řešení, skladování, distribuční logistika, outsourcingová řešení, prodej FMCG a služby přidané hodnoty (VAS).

V návaznosti na potřeby zákazníků přebírá ESA odpovědnost za komplexní logistické řešení a systémové zlepšování. Cílem je vždy dlouhodobá spolupráce a ve vztahu k zákazníkům se řídí mottem: „ Společnou cestou k nejlepšímu řešení.

Přidaná hodnota spolupráce:

  • efektivní a špičkově provedená logistická služba
  • individuální řešení šité na míru; naše motto: „ Přemýšlíme ve prospěch klienta“
  • zajištění logistických činností po celém světě
  • ohleduplnost k životnímu prostředí
  • inovativnost, neustálý rozvoj technologií a procesů

 


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019