Dopravní řešení

patří k základním logistickým službám naši společnosti. Dopravní služby poskytujeme  globálního, evropského i lokálního rozsahu. Portfolio přeprav zahrnuje silniční, železniční, lodní a intermodální dopravní služby importního, exportního i třetizemního charakteru zajištěné vlastními prostředky, spedičními službami nebo smluvními partnery.
V rámci silniční dopravy v Evropě a tuzemsku zajišťujeme konvenční i expresní přepravy včetně dokládek, vysokoobjemové i nadrozměrné přepravy.

Výhody našeho řešení:
Vždy realizujeme taková dopravní řešení, která nejlépe splňují požadavky zákazníků s ohledem na minimalizaci nákladů a optimální nastavení toku přepravovaného zboží. S využitím rozsáhlých zkušeností, plánovacího softwaru, satelitní navigace a informačních systémů propojených se zákazníkem vytváříme unikátní dopravní řešení „na klíč“. V souvislosti s dopravou zboží poskytujeme velké množství doprovodných, ale i dalších logistických služeb až po 3PL řešení.

Globální dopravní řešení:
zajišťujeme z jakékoliv světové destinace přepravy dle požadavků zákazníka. Navrhujeme optimální a efektivní kombinace druhů přepravy včetně námořní i letecké. Opíráme se o spolehlivou síť složenou z vlastních dopravních prostředků, mezinárodní a mezikontinentální dopravní struktury HTS a sítě dalších zkušených smluvních partnerů.
 

Dopravní řešení v HTS

Distribuční logistika - více ZDE

Veterán klub řidičů MKD ESA 

Kontakt

Pavel Havelka - vnitrostatní dopravní řešení
Tel.: +420 314 006 326
Mobil: +420 602 302 812
E-mail: havelka.pavel@esa-logistics.eu


Poptávkový formulář

Jméno:

Příjmení*:

Email*:

Telefon:

Text vzkazu*:

* Takto označená pole je nutné vyplnit.


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019