Námořní, letecké a železniční přepravy

1. Železniční přepravy zboží

ESA Logistika následuje aktuální trendy na trhu a nabízí moderní řešení v globálních dodavatelských řetězcích, přičemž věnuje zvláštní pozornost optimalizaci časového faktoru, efektivnosti a ekologického aspektu.
ESA nabízí pozemní kontejnerovou dopravu z přístavů Baltského moře na trh CEE a také železniční kontejnerové manipulace ve spolupráci s  mezinárodními dodavatelskými řetězci.
Jedním z prioritních projektů a směrů, které rozvíjíme v rámci skupiny ESA, je železniční spojení mezi Evropou a Dálným východem, především Čínou.
Díky spolupráci mezi společnostmi globální skupiny Hitachi Transport System Group -  spoluvlastníkem ESA – nabízíme řešení a řízení celého dodavatelského řetězce v rámci projektu Nová hedvábná stezka. Standardem je dodání „od dveří ke dveřím“, které realizujeme právě jako součást globální společnosti Hitachi.
Dalším důležitým směrem, který je předmětem našeho zájmu a můžeme nabídnout, jsou železniční spojení mezi přístavem Piraeus a hlavními městy CEE.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:

Karolina Gorzelak - Intermodal Project Coordinator
e-mail: gorzelak.karolina@esa-logistics.eu
tel.: +48 571 309 186

2. Letecké a námořní přepravy zboží

ESA Logistika nabízí komplexní služby letecké a námořní přepravy jako součást globálního zasilatelství. Naše služby zahrnují hlavní obchodní cesty i méně populární destinace. Pracujeme s hlavními leteckými a rejdařskými společnostmi, cargo agenty z Hitachi Transport System  a také s nezávislou sítí agentů. Naši subdodavatelé jsou vybráni podle zásady "nejvyšší kvalita služeb pro naše zákazníky". ESA Logistika je registrovaný člen IATA s přístupem CASS a registrovaná společnost pro operace v přístavech. Celní služby na letištích a námořních terminálech jsou prováděny včetně zjednodušených postupů na vybraných místech prostřednictvím certifikovaných celních agentů, aby naši zákazníci obdrželi náklad v co nejkratší době. Vzhledem k blízkosti německých námořních přístavů a ​​letišť nabízíme zajištění veškerých operací a celních služeb společností Hitachi Transport System v Německu.
Jako součást našich leteckých a rejdařských služeb nabízíme využití operací „od dveří /z přístavu do přístavu/ ke dveřím“, které zákazníci požadují. Naši zákazníci se mohou spolehnout na kompletní zajištění zboží a jeho transport za velmi příznivé ceny a také na podporu našeho zkušeného provozního a obchodního týmu.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:
Letecké přepravy -  e-mail: air.pl@esa-logistics.eu
Námořní přepravy - e-mail: sea.pl@esa-logistics.eu
tel.:+48 502 914 331

Napište nám

Jméno:

Příjmení*:

Email*:

Telefon:

Text vzkazu*:

* Takto označená pole je nutné vyplnit.


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019