Komplexní řešení - GREEN3PL

V posledních několika letech došlo v oblasti logistiky k významným změnám. Dnes začínají všechna průmyslová odvětví, ať už výrobní, velkoobchodní nebo maloobchodní, zcela předávat logistické operace ve snaze snížit náklady a zvýšit kvalitu služeb profesionálním poskytovatelům - logistickým společnostem.
Od poloviny 80. let 20. století jsou zaváděna do logistických služeb inovativní řešení, která snižují náklady, zvyšují efektivitu používáním informačních systémů, koordinují a řídí zásobování, výrobu i obchodní aktivity. Pro tento komplexní balík služeb, dříve známý jako „Komplexní logistika“, se dnes vžilo označení „Third Party Logistics (3PL)“. Jedná se o odvětví s velmi rychle rostoucí poptávkou. Společnost ESA se již několik let řadí k poskytovatelům služeb typu 3PL v ČR a SR.
 
     

Logistická služba nazvaná GREEN3PL byla vyvinuta a je společností ESA poskytována od roku 2009. Oproti klasické 3PL službě je rozšířena o stále důležitější kriterium - optimální ekologická řešení pro všechny logistické procesy. Označení GREEN zaručuje, že služby poskytované společností ESA jsou šetrné k životnímu prostředí.
Ve spolupráci se specializovaným odborníkem na 3PL služby -  společností HTS, lze poskytovat služby 3PL v celé Evropě a ve vybraných částech světa.  

Kontakt

Pavel Merfait
Tel.: +420 314 006 354
Mobil: +420 606 637 930
E-mail: merfait.pavel@esa-logistics.eu


Ing. Libor Řeháček
Tel.:
Mobil: +420 702 220 411
E-mail: Rehacek.Libor@esa-logistics.eu


Poptávkový formulář

Jméno:

Příjmení*:

Email*:

Telefon:

Text vzkazu*:

* Takto označená pole je nutné vyplnit.


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019