Prodej FMCG

je prodej rychloobrátkového sortimentu. Je realizován prostřednictvím vlastního obchodního týmu skrze nezávislý trh a lokální obchodní řetězce.

Historie prodeje FMCG ve společnosti ESA
V roce 2002 se společnost Procter&Gamble rozhodla svěřit distribuci svých výrobků na nezávislém trhu a do lokálních obchodních řetězců do rukou jedné společnosti. Dříve společnost Procter&Gamble využívala multidistributorský systém. Vzhledem k dobré zkušenosti se seriózním přístupem majitelů společnosti ESA pověřili tuto společnost aby vytvořila prodejní distribuční systém v ČR a později v SR. Prodej je organizován formou presellingu, což znamená, že obchodní zástupce navštěvuje maloobchody a vytváří objednávky, které jsou nejpozději do 72 hodin uspokojeny - obchodník obdrží objednané zboží.

Rozvoj prodeje FMCG
Do systému prodeje společností ESA se postupně a s narůstající intenzitou začleňují noví dodavatelé a to nejen z drogistického segmentu. Právě zvětšující se rozsah prodávaných výrobků co do počtu i co do segmentů činí celý prodejní systém více a více efektivnější.

Výhody našeho řešení:
Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem v tomto oboru disponuje společnost ESA velmi dobrým, zkušeným a profesionálním obchodním týmem. Minimální objednávka činí pouhých 50 Euro, což umožňuje spolupracovat s velkým množstvím odběratelů z nezávislého trhu. Jen pro maloobchodní servis je vyčleněno více než 30 obchodních zástupců. Většina objednávek je dodávaná nejpozději do 48 hodin od objednání. Společnost ESA je připravena jak kapacitně, tak i využitím svého know-how neustále navyšovat objem prodávaného zboží s využitím všech segmentů FMCG.

Více na stránkách ESA Distribúcia
 

 

 

 

Kontakt

Pavel Merfait
Tel.: +420 314 006 354
Mobil: +420 606 637 930
E-mail: merfait.pavel@esa-logistics.eu     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019