Skladování

Skladování je významnou součástí našich logistických služeb. Naše skladové prostory jsou vybaveny nejmodernější skladovací technikou a splňují nejpřísnější kriteria pro skladové hospodářství. Disponujeme sklady v střední části Evropy v blízkosti hlavních dopravních uzlů a ve spolupráci s Hitachi Transport System také v západních zemích Evropy včetně klíčových námořních přístavů i v dalších mimoevropských státech. Skladujeme standardní palety i nestandardně balené zboží včetně chlazených režimů. Provozujeme celní sklady. Poskytujeme skladovací službu od konsolidace paletových zásilek až po zpracování vysokoobjemových zakázek.

Výhody našeho řešení:
Příjem, kontrola, skladování, evidence, identifikace, pohyb zboží, atd. jsou řízeny vyspělým WMS systémem, který umožňuje pravidelné reporty, inventury a on-line řízení toků zboží zákazníky. V případě potřeby jsme schopni skladovat zboží v  lokalitě a za technologických podmínek určených zákazníkem. V souvislosti se skladováním zboží poskytujeme velké množství doprovodných, ale i dalších logistických služeb až po 3PL řešení.

Kapacity skladování ESA v Evropě:
je zajišťováno sítí ESA skladů v celkové kapacitě 155 000 paletových míst pro suché zboží a 6000 paletových míst pro zboží v teplotních režimech (k 12/2017). Evropské sklady ESA jsou dislokovány v ČR a SR a PL, dále pak v kooperaci se společností HTS Europe v Nizozemí, Velké Británii, Španělsku, Francii a Itálii vždy v blízkosti důležitých dopravních uzlů. Vybavení a poskytované skladové služby patří ke špičkové evropské úrovni. Na základě potřeb zákazníků jsou ESA a HTS schopny rychlého nalezení vhodné lokality a zřízení dalších skladových prostor s optimální polohou a vybavením odpovídajícím potřebám zákazníka a charakteru poskytovaných služeb.

Kontakt

Pavel Merfait
Tel.: +420 314 006 354
Mobil: +420 606 637 930
E-mail: merfait.pavel@esa-logistics.eu


Jiří Pařil
Tel.: +420 530 501 003
Mobil: +420 602 248 140
E-mail: paril.jiri@esa-logistics.eu


Ing. Libor Řeháček
Tel.:
Mobil: +420 702 220 411
E-mail: Rehacek.Libor@esa-logistics.eu


Poptávkový formulář

Jméno:

Příjmení*:

Email*:

Telefon:

Text vzkazu*:

* Takto označená pole je nutné vyplnit.


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019