Skladování

Skladování je významnou součástí našich logistických služeb. Naše skladové prostory jsou vybaveny nejmodernější skladovací technikou a splňují nejpřísnější kriteria pro skladové hospodářství. Disponujeme sklady v střední části Evropy v blízkosti hlavních dopravních uzlů a ve spolupráci s Hitachi Transport System také v západních zemích Evropy včetně klíčových námořních přístavů i v dalších mimoevropských státech. Skladujeme standardní palety i nestandardně balené zboží včetně chlazených režimů. Provozujeme celní sklady. Poskytujeme skladovací službu od konsolidace paletových zásilek až po zpracování vysokoobjemových zakázek.

Výhody našeho řešení:
Příjem, kontrola, skladování, evidence, identifikace, pohyb zboží, atd. jsou řízeny vyspělým WMS systémem, který umožňuje pravidelné reporty, inventury a on-line řízení toků zboží zákazníky. V případě potřeby jsme schopni skladovat zboží v  lokalitě a za technologických podmínek určených zákazníkem. V souvislosti se skladováním zboží poskytujeme velké množství doprovodných, ale i dalších logistických služeb až po 3PL řešení.
 

Skladování v Evropě:
je zajišťováno sítí skladů v celkové kapacitě 110 000 m². Evropské sklady jsou dislokovány v ČR a SR a PL, dále pak v kooperaci se společností HTS Europe v Nizozemí, Velké Británii, Španělsku, Francii a Itálii vždy v blízkosti důležitých dopravních uzlů. Vybavení a poskytované skladové služby patří ke špičkové evropské úrovni. Na základě potřeb zákazníků jsou ESA a HTS schopny rychlého nalezení vhodné lokality a zřízení dalších skladových prostor s optimální polohou a vybavením odpovídajícím potřebám zákazníka a charakteru poskytovaných služeb.

Kontakt

Marko Vlachynský
Tel.: +420 314 006 349
Mobil: +420 606 731 672
E-mail: vlachynsky.marko@esa-logistics.eu


Otto Slavík
Tel.: +420 314 006 377
Mobil: +420 725 397 226
E-mail: slavik.otto@esa-logistics.eu


Poptávkový formulář

Jméno:

Příjmení*:

Email*:

Telefon:

Text vzkazu*:

* Takto označená pole je nutné vyplnit.


     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap     

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017